Aktuāli

Atpakaļ

Ziņas

/images/news/large/328.jpg

30.01.2017

Aicina iepazīt Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu izstādē “Balttour 2017”

No 3. līdz 5. februārim Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala”, norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2017”, kur Zemgales stendā tiks prezentēts tūrisma piedāvājums Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Šogad Jelgavas un apkārtnes stenda apmeklētājus priecēs īsta ledus skulptūra, varēs piedalīties interaktīvā spēlē un laimēt ielūgumus uz 19.Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, aplūkot storu akvāriju un pabarot zivis, kā arī degustēt apkārtnes saimniecību produkciju.

Izstādes “Balttour 2017” apmeklētāji Zemgales stendā varēs iepazīt tūrisma piedāvājumu Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā un uzzināt par 2017.gada aktuālajiem piedāvājumiem ceļotājiem. Izstādes laikā apmeklētāji varēs virtuāli nokļūt Jelgavā un apkārtnē, iepazīstot jauno ceļvedi “Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads 2017”, kurā ar mobilo lietotni “Overly” nodrošināta papildinātās realitātes tehnoloģija. Interesentiem būs iespēja skenēt ceļveža fotogrāfijas ar mobilo lietotni un redzēt, kā tās atdzīvojas video sižetā, tādējādi virtuāli iepazīstot Jelgavas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu.

Izstādes apmeklētājus šogad stendā priecēs īsta ledus skulptūra, aicinot ikvienu jau no 10. līdz 12.februārim apmeklēt 19.Starptautisko Ledus skulptūru festivālu Jelgavā, kas atzīts par vienu no pasaules top 10 ledus mākslas festivāliem. Savukārt laimēt ielūgumus uz festivālu varēs tie, kas iepazīs Jelgavas apskates vietas, piedaloties interaktīvajā spēlē “Saliec pāri Jelgavā!”.

Visas izstādes dienas apmeklētāji varēs iepazīt Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma uzņēmēju piedāvājumu. Atpūtas komplekss “Grantiņi”, kas attīstījuši storu audzētavu, būs sagādājis pārsteigumu apmeklētājiem - iespēju aplūkot storu akvāriju un pabarot zivis. Novadu saimniecības piedāvās degustēt savu produkciju, kā arī ikviens varēs iepazīt Jelgavas novada muižu piedāvājumu.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina ikvienu izstādes “Balttour 2017” apmeklētāju izzināt tūrisma piedāvājumu Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā un rast jaunas idejas Latvijas apceļošanai.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”