Aktuāli

Atpakaļ

Ziņas

 • /images/news/small/347.jpg

  25.06.2018

  Jauns piedāvājums radošām nodarbībām lieliem un maziem kolektīviem


  Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) izveidojis jaunu izzinoši radošo nodarbību piedāvājumu komandu saliedēšanai un kopības sajūtas radīšanai lieliem un maziem kolektīviem un skolēnu grupām –  “Latvju rakstu zīmju sargi”.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/352.jpg

  12.06.2018

  Ekskursija cikla "Jelgavas likteņstāsti" ietvaros – īpašie Jāņu likteņstāsti

  Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina piedalīties ekskursiju cikla "Jelgavas likteņstāsti" ekskursijā, kas jūnijā stāstīs par ievērojamiem Jelgavas Jāņiem.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/340.jpg

  13.09.2017

  Idejas saturīgām un aizraujošām ekskursijām skolēniem Jelgavā un tuvējos novados

  Sākoties rudens sezonai, muzeji, apskates saimniecības un uzņēmēji piedāvā plašu un daudzveidīgu objektu un nodarbību klāstu skolēniem klases izbraucieniem dažādās tematiskajās jomās – vēsture, aktīvā atpūta, radošās nodarbības, ražošanas izzināšana, daba un dzīvnieku pasaule tūrisma objektos Jelgavas pilsētā, Jelgavas un Ozolnieku novados.

   

    

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/339.jpg

  01.07.2017

  „Izgaršo vietējo!” un piedalies konkursā

  Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada ēdināšanas uzņēmumiem no 1.jūlija līdz 30.septembrim aicina gardēžus baudīt piedāvājuma „Izgaršo vietējo!” ietvaros tapušos ēdienus. Šīs sezonas ēdienu galvenā sastāvdaļa ir kartupelis, izceļot faktu, ka Jelgavā pirmo reizi Latvijas teritorijā galdā tika celti kartupeļi. Piedāvājuma laikā dalībnieki aicināti piedalīties Instagram un Facebook fotogrāfiju konkursā un laimēt vērtīgas balvas.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/338.jpg

  22.06.2017

  Aicina doties ekskursijā pa Jelgavas salām

  Sestdien, 1.jūlijā, pulksten 12 Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina doties ekskursijā kājām “Jelgavas salas un savvaļas zirgi”. Vēsturnieka Andra Tomašūna pavadībā ekskursijā varēs uzzināt stāstus par Pasta, Gubernatora un Pils salu vēsturi, bet kopā ar vides gidu Eināru Nordmani doties pastaigā pa Pils salu un iepazīt savvaļas zirgus Lielupes palienes pļavās.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/337.jpg

  26.05.2017

  Aicina piedalīties fotokonkursā

  Līdz ar vasaras tūrisma sezonas sākumu Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina ikvienu ceļotāju, fotogrāfu un fotografēšanas entuziastu piedalīties fotokonkursā, atspoguļojot Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma bagātības foto mirkļos. Konkursa dalībnieki varēs laimēt naudas balvas, bet no mākslinieciski kvalitatīvākajām fotogrāfijām tiks izveidota Latvijas simtgadei veltīta foto izstāde Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/336.jpg

  22.05.2017

  Tematiskās ekskursijas Jelgavas pilsētas svētku laikā

  No 24. līdz 28.maijam Jelgavā ar plašu kultūras programmu tiks svinēti pilsētas svētki. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina svinēt svētkus kopā un piedāvā 27. un 28.maijā doties tematiskās ekskursijās pa pilsētu, lai iepazītu mūzikas un teātra tradīcijas Jelgavā.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/335.jpg

  15.05.2017

  Tūrisma sezonas atklāšana "Ceļo aktīvi!"

  20.maijā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā norisināsies Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada vasaras tūrisma sezonas atklāšanas svētki “Ceļo aktīvi!”. Pasākums tiks iesākts ar ekskursiju “Radošā Raiņa iela”, turpinājumā torņa pagalmā varēs iepazīt aktīvā tūrisma piedāvājumu, uzzināt par piemērotāko apģērbu un apaviem aktīvai atpūtai, kā arī vērot šefpavāra ēdiena gatavošanas meistarklasi un baudīt Jelgavas jauniešu muzikālos priekšnesumus.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/334.jpg

  13.04.2017

  Priecīgas Lieldienas!

  No vizbulītēm, pūpoliem un zālēm,

  No bērzu pumpuriem šis laiks ir austs,

  Ko Lieldienas ir atnesušas plaukstās,

  Mūs aicinot gan priecāties, gan mīlēt,

  Un pašiem mīlestību paust.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/333.jpg

  27.03.2017

  Piedalies spēlē “Saliec pāri Jelgavā” un laimē balvu

  Jelgavas reģionālā tūrisma centra izveidotās mājas lapas www.visit.jelgava.lv apmeklētāji aicināti iepazīt Jelgavas pilsētu interaktīvā spēlē “Saliec pāri Jelgavā”, iegūt mēneša ātrākā spēlētāja titulu un  laimēt balviņu Jelgavas apmeklējumam.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/332.jpg

  25.03.2017

  Putnu dienas Jelgavā

  8. un 9. aprīlī Jelgavā un apkārtnē norisināsies tradicionālās pavasara Putnu dienas. Šogad Putnu dienu ietvaros nometnes vietā “Lediņi” norisināsies putnu būrīšu darbnīca, Svētes palienē varēs vērot putnus kopā ar putnu vērošanas ekspertu, kā arī doties Pepijas Velomānijas organizētajā velopastaigā "Braucam vērot putnus!".

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/330.jpg

  07.02.2017

  Tūrisma izstādē “Balttour 2017” prezentēts tūrisma piedāvājums

  No 3. līdz 5. februārim Rīgā norisinājās ikgadējā starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2017”, kur Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) prezentēja tūrisma piedāvājumu Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/329.jpg

  05.02.2017

  Aicina iepazīt Jelgavu Ledus skulptūru festivāla laikā

  No 10. līdz 12. februārim Jelgavā norisināsies 19. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs festivāla laikā aicina doties pilsētas iepazīšanas tūrēs ar autobusu gida pavadībā, apskatīt ievērojamākos tūrisma objektus, baudīt aktīvu atpūtu visai ģimenei slidotavā, kā arī izzināt karameļu gatavošanas noslēpumus.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/328.jpg

  30.01.2017

  Aicina iepazīt Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma piedāvājumu izstādē “Balttour 2017”

  No 3. līdz 5. februārim Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala”, norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2017”, kur Zemgales stendā tiks prezentēts tūrisma piedāvājums Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Šogad Jelgavas un apkārtnes stenda apmeklētājus priecēs īsta ledus skulptūra, varēs piedalīties interaktīvā spēlē un laimēt ielūgumus uz 19.Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, aplūkot storu akvāriju un pabarot zivis, kā arī degustēt apkārtnes saimniecību produkciju.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/327.jpg

  17.01.2017

  Nīderlandē prezentē Jelgavas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu

  No 10. līdz 15.janvārim Nīderlandes pilsētā Utrehtā norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “Vakantiebeurs 2017”, kurā Latvijas nacionālajā stendā tūrisma piedāvājumu Zemgalē, Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā prezentēja Jelgavas reģionālā tūrisma centra (JRTC) pārstāvji.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/326.jpg

  03.12.2016

  Ziemas sezonas suvenīri no Jelgavas

  Ziema ar baltām kupenām un sniegpārslu dejām saltajā gaisā ir klāt! Iepriecini sevi un savus draugus, uzdāvinot ziemīgu suvenīru no Jelgavas!

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/325.jpg

  26.10.2016

  Jelgavas novadā taps ģeoloģiskā tūrisma maršruts

  Jelgavas novada pašvaldība guvusi apstiprinājumu Vides aizsardzības fonda finansētam projektam ar mērķi izstrādāt ģeoloģiskā tūrisma maršrutu Jelgavas, Rundāles un Tērvetes novados. Vadošais projekta partneris – Jelgavas novada pašvaldība.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/324.jpg

  01.10.2016

  No oktobra mainīts Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa darba laiks

  No šī gada 1.oktobra Jelgavas reģionālais tūrisma centrs un Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornis sāks strādāt pēc ziemas sezonas darba laika. Jelgavas reģionālā tūrisma centra pakalpojumi joprojām tiks sniegti septiņas dienas nedēļā, bet tiks saīsināts darba laiks.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/323.jpg

  26.09.2016

  Pasaules tūrisma dienas orientēšanās sacensību rezultāti

  Sestdien, 26.septembrī, Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā norisinājās orientēšanās sacensības, atzīmējot Pasaules tūrisma dienu. Sacensības organizēja Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar biedrību “Remoss”, piedāvājot iespēju iepazīt ar tūrismu un atpūtu saistītas vietas un uzņēmumus Jelgavā un apkārtnē.

  Lasīt vairāk

 • /images/news/small/322.jpg

  08.09.2016

  Orientēšanās sacensības Pasaules tūrisma dienā

  Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, 24.septembrī Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) sadarbībā ar biedrību “Remoss” rīko orientēšanās sacensības pa Jelgavu, Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu. Sacensības būs izklaidējošs un izzinošs pasākums tiem, kas vēlas iepazīt tūrisma objektus un vēsturiskas vietas Jelgavas apkārtnē, veicot aizraujošus uzdevumus un aktīvi pavadot septembra pēdējo sestdienu draugu vai ģimenes lokā.

  Lasīt vairāk

Iepriekšējie 1 2 3 4 ...13 Nākamie

Jaunumu arhīvs